Penzion Jilemnice Alexander

Pension Alexander nájdete v Jilemnici, v meste s bohatou históriou, ktoré Vám ponúka mnoho kultúrneho a športového vyžitia.

Ubytovanie
Pension Alexander má pre svojich hostí pripravené ubytovanie v dvoch a trojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, TV so satelitným prijímačom, niektoré izby majú balkón.

Služby
K dispozícii WI-FI. Úschovňa pre Vaše bicykle či lyže. V reštaurácii s barom a tanečným parketom si môžete objednať špeciality krkonošskej a medzinárodnej kuchyne alebo rybie a kuracie špeciality. Možnosť zabezpečenia špeciálnych akcií pre skupiny (na základe individuálnej objednávky) - večere formou rautu, večery krajovej kuchyne, slávnostné obedy a večere (svadby, promócie, krstiny, oslavy výročia, narodenín, večierky, abiturientské stretnutia apod).

Reštaurácia
Od 11 do 22 hodín je v penzióne Alexander otvorená štýlová reštaurácia s bohatou ponukou pokrmov a nápojov. Všetky jedlá pre Vás sú pripravované na grile. Nechýbajú vegetariánske jedlá ani jedlá na objednávku ako pečená kačica, hus atď. V nápojovom lístku nájdete viac ako dvadsať druhov nealkoholických nápojov a širokú ponuku alkoholických nápojov, čapované pivo BUDVAR, 30 druhov vína z rôznych kútov sveta. Raňajky - v cene ubytovania - sú podávané v reštaurácii formou rozšírené kontinentálne raňajky - obložené taniere, teplé i studené nápoje, čerstvé slané i sladké pečivo, vajíčka, slanina, párky ...

Okolie
Pamiatky a zaujímavosti - zámok so stálou expozíciou histórie českého lyžovania a pohyblivý Betlehem, unikátne hodiny na mestskej radnici, kostol sv. Vavrinca, galéria, kaviarne a vinárne, plavecký bazén so saunou, solárium, fitness, spinning a aerobic štúdio, minigolf, tenisové a volejbalové kurty. Aj mladšia generácia tu nájde nespočet možností nočného života.

Lyžovanie a zimné športy
V zimnej sezóne je pre Vás pripravené priamo v Jilemnici cca 25 km upravených bežeckých tratí. Pre milovníkov zjazdového lyžovania môže blízke okolie ponúknuť veľa zjazdových tratí - Benecko, Špindlerův Mlýn, Mísečky a pre deti - Hrabačov, ktorý je vzdialený asi 2 km od penziónu.

Jilemnice je výhodným miestom pre výlety do Krkonôš a blízkeho okolia. Pozrieť sa môžete napríklad do aquaparku Babylon v Liberci, do Adršpachu, na Benecko, do neďalekého Dvora Králové na ZOO safari či zalyžovať si v Špindlerovom Mlyne alebo na Mísečkách.

Penzion Jilemnice Alexander - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jilemnice Alexander - hotel má reštauráciuPenzion Jilemnice Alexander - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jilemnice Alexander - možnosť pripojenia na internetPenzion Jilemnice Alexander - k dispozícii letná terasaPenzion Jilemnice Alexander - k dispozícii kavareňPenzion Jilemnice Alexander - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Jilemnice Alexander - akceptuje creditné karty VISAPenzion Jilemnice Alexander - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Jilemnice Alexander - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Jilemnice Alexander - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Jilemnice Alexander - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jilemnice Alexander - Izby s vlastnou toaletouADRESA
Penzion Alexander, Krkonosska 503
Jilemnice 51401 Czech Republic
Pension-Jilemnice-Alexander@cz-hotel.eu

AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s
Penzion Alexander ubytovanie Jilemnice Aktuálne počasie jasno

Odporúčajte tyto stránky: